Als ik in Antwerpen ben en geen zin meer heb om te koken, stap ik binnen bij Il Pastaiolo.
Met een zakje van die traiteur in de hand, word ik thuis met open armen ontvangen!
De Italiaanse zaak, gelegen in de Wilde Zee, bestaat al sinds 1993. Als je voor de winkel staat, wordt het onmiddellijk duidelijk dat de Italiaanse keuken zoveel meer is dan spaghetti bolognese! In de open keuken worden de gerechten voor je ogen bereid. De pasta is huisgemaakt en bovendien werken ze met verse ingrediënten. Alles ziet er even smakelijk uit en het is iedere keer weer moeilijk kiezen.
Toch zijn er een aantal gerechtjes die ik regelmatig meeneem: penne alla contadina (aubergines, basilicum en tomatensaus) en pasta met boschampignons zijn voor ons de echte toppertjes!
Ook pasta met groene asperges is een aanrader. Het meest speciale was de saccottini al formaggio e pere (pasta met kaas en peren). Ik vond dat heel lekker maar mijn huisgenoten vonden het iets minder.
Ik ken in de Antwerpse regio maar weinig Italiaanse zaken waar je zo een uitgebreide keuze hebt en het zo moeilijk kiezen is! Naast de Italiaanse gerechten, kan je er ook terecht voor heerlijke broodjes. Op zondag en maandag is de zaak gesloten.
Wiegstraat 18, Antwerpen
Voilà, bij deze krijg je een maand gratis leveringen :).
Ziet er lekker uit, maar onze pasta maken we liever zelf (dan weten we wat erin zit)
LikeGeliked door 1 persoon
Dat zou heel fijn zijn!
LikeLike
Mmm wat zie deze der super heerlijk uit.
LikeGeliked door 1 persoon
Inderdaad, super lekker!
LikeGeliked door 1 persoon
tja het is een beetje ver van mijn deur om daar eens binnen te springen!!
LikeGeliked door 1 persoon
Jum, ziet er heerlijk uit. Deze ga ik onthouden, bedankt voor de tip !
LikeGeliked door 1 persoon
Graag gedaan!
LikeLike
Lijken me allemaal goede gerechten en zeker verse pasta smaakt eens zo goed. Hier bij ons is er een rasechte italiaanse traiteur. Bij uitzondering ga ik daar heel af en toe eens, je proeft echt wel het verschil.
LikeGeliked door 1 persoon